Stawianie ścianek działowych
Ten proces ma na celu podzielenie danego metrażu pomieszczenia (np. starego dużego pokoju) na kilka pomieszczeń. Jedną z naszych metod stawiania ścianek działowych jest murowanie z ytonga (biały pustak o grubości najczęściej 12/25cm). Kolejna metoda to stawianie ścianek za pomocą płyt kartonowo gipsowy (mocowanie płyt do profili CW i UW). Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: Wiertarka(mocowanie profili, wkrętarka(wkręcanie płyt gipsowych), poziomice, nożyce do blachy, oraz inne drobne narzędzia).


Gładzie i malowanie
Etap przygotowania ścian do codziennego użytku wymaga dokładności i doświadczenia a te cechy w połączeniu z odpowiednim sprzętem, zapewnią wam bezbłędnie wykonaną usługę. Odpowiednio przygotowujemy ściany do gładzi naprawiając większe ubytki a następnie gruntując. Po dwóch warstwach nałożonej gładzi, szlifujemy dokładnie całość po czym bierzemy się za malowanie od 2 do 3 warstw. Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: mieszadło, wiaderko do urabiania gipsu, rusztowanie, zestaw do obróbki gładzi gipsowych tak zwana żyrafa z odkurzaczem przemysłowym, papiery ścierne, kuwety na farbę, wałki oraz pędzle.
Układanie paneli podłogowych
Jeden z końcowych etapów prac wykończeniowych. Dosyć prosta czynność do wykonania, ale nadal niezbędne do tego są odpowiednie narzędzia oraz fachowa ręka. Przed układaniem paneli dokładnie przygotowujemy równą powierzchnię, następnie wykładamy folie paroizolacyjną(chroni przed wilgocią) podkłady pod panele zatrzymają ciepło na dłużej, zachowają dźwiękoszczelność oraz zapewnią estetykę (istnieją różne rodzaje oraz grubości podkładów) Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: Gilotyna do cięcia paneli, zestaw montażowy do paneli, wyrzynarka i inne drobne narzędzia.


Układanie płytek na podłodze i ścianie
Wymagająca doświadczenia usługa dzięki której będziecie się cieszyć nie codziennym designem swojej łazienki oraz jej funkcjonalnością. Przed klejeniem płytek zawsze układamy je na podłodze aby upewnić się, że nie są uszkodzone, czy niewymiarowe, również zwracamy uwagę na ich kolorystykę, aby nie było dużej różnicy w odcieniu. Przedstawiamy sposoby układania płytek niezdecydowanemu klientowi. Bierzemy się za klejenie z ustalonym planem układania płytek. Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: mieszadło, wiaderko do urabiania kleju, przecinarka ręczna do płytek o maksymalnej długości 125cm, szlifierka kątowa, otwornice, poziomice oraz inne drobne narzędzia.
Podwieszanie sufitów
Jedno z pewniejszych rozwiązań w celu wyciszenia swojego mieszkania to właśnie podwieszanie sufitów. Dzięki zastosowaniu izolacji akustychnych jesteśmy w stanie całkowicie wyzbyć się niechcianego hałasu dochodzącego z góry. Całość polega na montażu płyt kartonowo gipsowych bądź płyt dźwiękochłonnych do metalowego stelażu z profili UD i CD. Sufit podwieszany zawsze obniża wysokość mieszkania oraz zakrywa nierównośći co przynosi dalsze korzyści na wykonywanie prac wykończeniowych. Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: wiertarka, wkrętarka, laser poziomujący, rusztowanie i inne drobne narzędzia.


Drobne usługi hydrauliczne i elektryczne
Dodatkowo podejmujemy się drobnych usług hydraulicznych i elektrycznych w tym montaż geberitu, drobne przeróbki hydrauliczne i kanalizacyjne, rozprowadzenie kabli po mieszkaniu, montaż gniazdek/włączników. Często spotykamy się z sytuacją, gdzie klient nie spodziewał się różnych koniecznych usług hydraulicznych bądź elektrycznych w jego mieszkaniu, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i staramy się oszczędzić na swoim i klienta czasie oferując takie usługi. Niezbędne narzędzia do opisanej czynności: zgrzewarka do rur pcv, bruzdownica i inne drobne narzędzia.
Biały montaż
Czyli jeden z końcowych elementów wykończeniowych mieszkania. Po położeniu płytek na ścianie i podłodze przychodzi pora na podłączenie wszelkiej armatury, brodzików, wanien, umywalek przy użyciu odpowiednich materiałów wykończeniowych. Usługa ta ma spełniać warunki wizualne i praktyczne, dlatego dzięki naszej wiedzy i umiejętności dążymy do tego aby klient mógł sprawnie i bezpiecznie korzystać z wyposażenia swojej łazienki i kuchni. Do opisanej czynności będą nam potrzebne głównie drobne narzędzia oraz instrukcja dołączona do opakowaniu danego produktu.
